تانکر سازی | مخزن سازی
پروژه ها
تجهیزات تخصصی صنایع فلزی میثاق
دستگاه خم و برش
در صنعت تانکر سازی بیشترین متریال مصرفی انواع ورق های فلزی گالوانیزه و سیاه است. برای انجام عملیات خمکاری احتیاج به ابزارآلات دقیق با نیروی متناسب وجود دارد. از این رو در این صنعت از دستگاه های خم و برش ورق به وفور استفاده خواهد شد.
دستگاه خم و برش
دستگاه پرس لبه
پس از برش ورق های فلزی یکی از مشکلات رایج وجود لبه های تیز و بنده می باشد، که امکان ایجاد حادثه را دوچندان میکند. در نتیجه در فرآیند تولیدات صنعتی همچون تولید تانکر فلزی، لبه های کار به وسیله دستگاه پرس لبه، پرس شده و امنیت کار را بالا می برد. همچنین ظاهی شکیل تر به تولید نهایی می دهد.
دستگاه پرس لبه
دستگاه نورد
یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های موجود در صنایع تانکر سازی دستگاه نورد است. این دستگاه با استفاده از غلطک های موجود، به ورق های فلزی شکل  و حالت منحنی می دهد.
دستگاه نورد

آخرین اخبار

نمایش همه
1403/03/31

نحوه نگهداری تانکر فلزی

نحوه نگهداری تانکر فلزی برای افزایش طول عم مفید تانکر فلزی از اهمیت فراوانی برخوردارمی باشد زیرا شما با نگهداری اصولی تانکر های فلزی می توانید از آن ها به خوبی محافظت نمایید.
ادامه مطلب
1403/03/07

مخزن استیل صنعتی

مخزن استیل صنعتی یکی از انواع مخازن فلزی است که در صنایع مختلف و کارخانه های تولیدی برای نگهداری و ذخیره سازی و همچنین حمل و نقل انواع مواد غذایی، دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب
1403/02/24

ارسال تانکر فلزی به سراسر کشور

ارسال تانکر فلزی به سراسر کشور  توسط تانکر سازی صنایع فلزی میثاق انجام می شود. تانکر فلزی یکی از بهترین تانکر هایی می باشد که برای نگهداری و ذخیره سازی انواع مایعات و سیالات مورد استفاده قرار می گیرد.
ادامه مطلب